((تنها سرمایه غیرقابل برگشت برای انسان ، زمان ارزشمند است.))
سوپرمارکت اینترنتی “”E-Marketing””، تجربه خرید آنلاین با صرفه جویی در زمان و هزینه و اطمینان از کیفیت.
شما می‌توانید محصولات و نیازهای روزانه خود را با تخفیف مناسب در فروشگاه اینترنتی “ای مارکتینگ” تهیه کنید. “ای مارکتینگ”، با استفاده از روش‌های پرداخت آسان، ویترین عالی و طرح‌های تخفیفی فوق العاده در وب‌سایت ویا اپلیکیشن ، امکان خرید با قیمت و تخفیف مناسب را برای همه مشتریان عزیز به وجود آورده است.
با سوپرمارکت آنلاین “ای مارکتینگ” می‌توانید کالاهای اساسی را با بهترین قیمت ممکن و بهترین خدمات پس از فروش درب منزلتان تحویل بگیرید.
ویترین فروشگاه اینترنتی “ای مارکتینگ” شامل کالاهای اساسی موردنیاز شما در انواع برندها و مارک‌های باکیفیت و تخفیف عالی است. در این فروشگاه اینترنتی مواد غذایی می‌توانید محصولات مورد نیاز خود را به‌صورت اینترنتی و با پرداخت آنلاین یا حضوری، در کمترین بازه زمانی ممکن دریافت کنید. تمام محصولات ارائه‌شده در این سوپرمارکت آنلاین دارای مجوز و استانداردهای لازم از وزارت بهداشت و مراجع مربوطه بوده و تاریخ‌مصرف هر کالای ارسالی به‌صورت مجزا کنترل می‌شود.
آیا تا به حال فکر کردید از زمانی که لیست خرید اقلام مورد نیازتان را تهیه می کنید تا زمانی که خرید اقلام را انجام می دهید چقدر طول می کشد؟
اگر میزان این زمان را در تعداد دفعات خرید در هفنه یا ماه و نهایتا سال ضرب کنید دقیقاً متوجه می شوید که چقدر وقت تلف میشه برای کاری که در چند دقیقه میتونه انجام بشه.